czwartek, 19 grudnia 2013

Najpiękniejsze w całym roku...

Najpiękniejsze w całym roku... a może w całym życiu, bo dla mnie, dla nas, mojej rodziny to Święta wyjątkowe. Teoretycznie pojutrze powiększa nam się rodzina. Córka, która noszę pod sercem ma teoretycznie termin 21.12. A że piszę ten post z parotygodniowym wyprzedzeniem, to jestem ciekawa jak to będzie w rzeczywistości. A może już jestem mamą...(?) Jakby co postaram się dać znać :)

Wam także życzę, aby te Święta były wyjątkowe. Ciepłe i rodzinne. Abyśmy mogli zatrzymać się na chwile, nie myśleć co jeszcze trzeba załatwić, tylko po prostu przytulić się, pomyśleć o bliskich, o tym jak często za bardzo pędzimy. Oby też Nowy Rok przyniósł więcej spokoju!

Ps daję znać, że córa jest z nami od 9 dni :))))Tradycyjnie, jak co roku, kartka hand made z elementem ceramicznym. Tym razem piernikowy ciastek, chociaż ten wyszedł co najmniej jak w gorzkiej czekoladzie. Ciemna glina szkliwiona awenturynem. Jak ktoś spostrzegawczy, dostrzeże charakterystyczne złote drobinki, gdzie szkliwa jest grubiej.
Ozdobę z kartki zawsze można było odwiązać i powiesić na choince. Tym razem podkleiłam magnesik. Zatem też radzę uwolnić ciastka i przykleić na lodówce. Może zainspiruje do upieczenia pysznych pierników na Święta? A przepis mam sprawdzony (TUTAJ).

Kartka 2011 - można zobaczyć TUTAJ.
Kartka 2012 - można zobaczyć TUTAJ.4 komentarze:

  1. Gratuluję! Wszystkiego dobrego dla Was, no i Wesołych Świąt :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Do Nas doszła. Dziękujemy bardzo!

    OdpowiedzUsuń
  3. Wesołych Świąt całej rodzince:::)))

    OdpowiedzUsuń